• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam256
Toplam Ziyaret15276485
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

TİYATRO SANATÇISI AKRABAMIZ VE KÖŞE YAZARIMIZ MUZAFFER ADEMİ YENİ DİZİSİNDE OLDUKÇA İDDİALI

Akrabamız ve köşe yazarımız Muzaffer Ademi, Ares Cast Yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği yeni dizide iddialı olduğunu ve dizininin ses getireceğini söyledi.

Samanyolu Televizyonu ekranlarında "Farklı Boyut " adıyla yayınlanacak olan Dizide İmamın kardeşi karakterini canlandıracak olan Ademi 11. bölümden itibaren karşımızda olacak. Dizide iki yıl boyunca oynayacak olmasından çok mutlu olduğunu ifade etti.

Özellikle Tiyatroyu çok sevdiğini ve kendisine heyecan verdiğini ifade eden Ademi, hedefini daha  da büyüteceğini belirten  Ademi sözlerini şöyle sürdürdü.

Oldukça yoğun günler geçiriyorum şu sıralarda,Samayolunda oynayacağım Farklı Boyut dizisinin çekimleri yoğun şekide sürüyor,Ayrıca bir tiyatro oyunu yazdım bir çok ünlü oynayacak bu tiyatro oyununda. Daha önce oynadığı Falcılar sokağı isimli tiyatro oyunundaki rolündende çok etkilendiğini beyan etti.

MUZAFFER ADEMİ FALCILAR SOKAĞI OYUNCULARI İLE BİRLİKTE

Kurtlar vadisinde 2 hafta sonra yayına girecek olan bölümlerde de rol aldığını ve şu anda bunun içinde sette kamera karşısında çekimlere başladığını belirten Ademi Bu aralar yoğunluk nedeni ile köşe yazısı yazamadığı için üzgün olduğunu belirtti.

Muzaffer Ademi Sözlerinin sonunda aşağıdaki duyuru yapmayıda ihmal etmedi;

Ares Cast Yapım hizmetinize açılmıştır,Kadıköyde açılan cast firması grubunda bunlunan Anatolia tiyatro grubu ile çalışmalarına devam etmektedir. oyuncuları ile de konuşturacak olan ares cast hem tiyatro gruplar için hemde dizleri için oyuncu başvurusunu almaya başlamıştır. Başvurrular Muzaffer Ademi 05433984456 veya Muzaffer Ademi facebook hesabından başvurunuzu yapabilri veya ulaşabilrisiniz.

 

Tele Röportaj:Mehmet Keklik4754 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ