• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam656
Toplam Ziyaret16073715
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

CANLI YAYINDA MÜTHİŞ FENER- TFF KAVGASI (Tıkla İzle)

TFF, UEFA'nın telkinleri sonucu Fenerbahçe'yi  Şampiyonlar Ligi'nden men etti. Bu kararın ardından UEFA, Traboznpsor'un direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne katılacağını açıkladı. İşte Aydınlar, tüm bu sürecin ardından canlı  yayında Teke Tek'te Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtladı.

LİGDEN DÜŞÜRÜN BİZİ

Canlı yayına telefonla katılan Fenerbahçe Kulübü 2.başkanı Nihat Özdemir, Mehmet Ali Aydınlar'a sitem etti. 3 Temmuz tarihinden bu yana yürüttükleri politikanın yanlış olduğunu savunan Özdemir "Eğer federasyon bizi UEFA'ya karşı savunmuyorsa ve şike yaptığımıza dair inançları varsa bizi ligden düşürsünler. Şerefimizle Bank Asya'da oynayalım. Şampiyon olup tekrar çıkalım. Bunu yönetim olarak federasyondan rica ediyoruz" dedi.

ÖZDEMİR TRİBÜNLERE OYNUYOR

Telefon bağlantısı sona erdikten sonra söz alan Aydınlar, Özdemir'in sözlerinden büyük üzüntü duyduğunu belirtti. Özdemir'i tribünlere oynamakla suçlayan Aydınlar, Fenerbahçe camiasını sağduyuya çağırdı. Aydınlar "Bu kadar emek verdiğim katkıta bulunduğum, benim kulübüm. Ama ben şu  anda farklı bir yerdeyim. Yaptıklarımızın hep doğru olduğunu  söyleyenler, aslında UEFA'nın verdiği bir kararda amacı şaşırtarak sanki  biz savunmamışız gibi bir davranış içerisine girip burada  suçlayabiliyorlar. Sadece yazık diyorum".

 

ensonhaber com1580 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ