• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam698
Toplam Ziyaret16073757
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

DOKTOR 'AZICIK UCUNDAN' DEMİŞTİ AMA !

Doktor, kanser hastası olan adama 'Penisinden küçük bir parça alacağız' dedi. Ameliyattan çıkan adam, penisini yerinde bulamayıca doktora dava açtı

ABD'nin Kentucky Eyaleti'nde yaşayan Philip Seaton'a 2007 yılında kanser teşhisi konuldu. Doktor John Pattrson , hastasına "Kanserli hücreyi almak için ucundan bir parça keseceğiz. Merak etme gerisi sana kalacak" dedi. Doktoruna güvenen Seaton ameliyatı kabul etti. Ancak Seaton sünnet için girdiği ameliyattan penisi tamamen kesilmiş bir halde çıktı. Bunu üzerine Seaton penisini izinsiz kesen doktora dava açtı.
Doktor ucundan azıcık dedi ama...

YAYILDIĞI İÇİN ALDIK

Doktor Patterson, "Kanser yayıldığı için penisin alınması zorunluluk haline gelmişti" sözleriyle kararını savundu. Patterson "Hasta hala hayattaysa bizim sayemizde. Bize teşekkür etmesi gerekirken dava açıyor. Bunu anlamak mümkün değil" dedi.

Olay "Bir doktor hastasını kurtarmak için böyle davranabilir mi?" tartışmasını da gündeme getirdi. Washington Üniversitesi'nden Prof. Douglas Diekema, "Eğer hastanın durumu acilse ve yaşamını tehdit ediyorsa doktorlar harekete geçmeli. ancak yeterli zaman varsa hasta uyandırılmalı" dedi.


2470 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ