• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam646
Toplam Ziyaret16073705
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

BERLİNDE TÜRK USULÜ KATLİAM

Sözde namus cinayetlerine yenisi eklendi. Türk koca bu kez Berlin'de terör estirdi.

Mehmet Yıldırım otomobili durdurup eski eşinin anne ve kardeşini katletti
Türkiye'de günlerdir tartışılan erkek şiddeti bu kez Almanya'nın başkenti Berlin'de yaşandı. Eski koca, Türklerin yoğun olduğu Wedding'te eski eşi ve ailesinin üzerine kurşun yağdırdı.
SİLAHLA YOL KESTİ
Mehmet Yıldırım (25), 4 ay evli kaldığı eski eşi Feride Çaçan'ın evlilik hazırlığı yaptığını öğrendi. Zanlı, eski eşi ve ailesinin içinde bulunduğu otomobili Wedding semtinde silah doğrultup durdurdu. Yıldırım önce eşinin aracı kullanan kardeşi Ferit Çaçan'a kurşun yağdırdı. Otomobilin arka kısmına yönelen cani, eşi Feride, annesi Nevin ve kızkardeşi Leyla'ya ateş etti. Feride Çaçan'ı korumak için üzerine kapanan anne ve kız kardeş başlarına aldıkları kurşunlarla yaşamlarını yitirdi. Erkek kardeş ağır yaralı.
ANNE ÖLÜMÜNE KURTARDI
Şok geçiren Feride Çaçan ise anne ve kız kardeşinin siper olması nedeniyle yara almadan kurtuldu. Cinayet sonrası kayıplara karışan Mehmet Yıldırım, aranıyor. Berlin polis sözcüsü, cinayeti kimin işlediğini tespit ettiklerini ancak zanlının nerede saklandığını hala bilmediklerini açıkladı. Polis, saldırganın silahlı olduğuna dikkat çekerek çevre sakinlerini uyardı.

Haber olmuştu
ALMANYA'da Federal Emniyet Teşkilatı'nın (BKA) yaptırdığı bir araştırma kısa süre önce Alman basınında geniş yer bulmuştu. Hazırlanan raporda, incelenen vakalarda cinayeti işleyen 122 kişiden 76'sının Türk olduğu belirtilmişti. Raporda, bu kişilerin Almanya doğumlu veya 2-3. kuşak olmadığı kaydedilmişti.

 

aksam.com.tr2391 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ