• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam914
Toplam Ziyaret16087370
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Yıllarca Tecavüz Ettiği Kızı Oğluna Aldı

Yıllarca üvey babaları tarafından tecavüze uğrayan genç kız anlattıklarıyla herkesi şoke etti!
Üvey babalarının tecavüzüne uğrayan iki kız kardeşten 19 yaşındaki A.A'nın ihbarı Aydın'daki rezaleti ortaya çıkardı! Üvey babalarının yıllarca kendisine ve kız kardeşine tecavüz ettiğini iddia eden A.A, zorla üvey babalarının öz oğluyla evlendirildiğini söyledi.

Üvey babalarının tecavüzüne uğramalarının ortaya çıkması üzerine Koçarlı'nın Satılar köyünde oturan dedeleri M.A'nın yanına giden A.A (19) ve A.A'nın (17), daha sonra Aydın'da oturan halalarının yanlarına taşındıkları öğrenildi.

TECAVÜZ ETTİ ÖZ OĞLUYLA EVLENDİRDİ

Kız kardeşlerden 19 yaşındaki A.A, üvey babalarının hem kendisine hem de kardeşine yıllardır tecavüz ettiğini belirterek, geçtiğimiz Nisan ayında da kendisinden bir yaş küçük öz oğlu U.A ile zorla evlendirdiğini söyledi.

Evlendikten sonra da baskı ve tehdit ile tecavüzlerin devam ettiğini belirten A.A, ''En sonunda dayanamayarak, polise şikayet ettik'' diye konuştu.

Olayın duyulmasının ardından Anne G.A'nın Çine'deki yakınlarının yanına taşındığı belirlendi.

ANNESİ ALDATINCA BABALARI İNTİHAR ETMİŞ

Öte yandan kız kardeşlerin öz babaları Mustafa Aydoğdu'nun 13 yıl önce eşi G.A'yı evinde, kendi amcasının oğlu ile ilişki içerisinde yakaladığı, bu nedenle görev yaptığı Aydın Devlet Hastanesi'nde kendisini iple astığı ileri sürüldü.

Aydın Emniyet Müdürlüğüne başvuran kız kardeşler A.A. (19) ve A.A. (17), üvey babaları B.A'nın kendilerine yıllardır tecavüz ettiğini öne sürmüş, yakalanan üvey baba çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Aydın E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konulmuştu.

TECAVÜZ İDDİALARINA TUTUKLAMA


Üvey babasının tecavüzüne uğradığı iddiasıyla başvuran kız kardeşlerden 19 yaşındaki A.A'nın, B.A'nın önceki evliliğinden dünyaya gelen oğluyla evli olması nedeniyle aynı zamanda gelini olduğu belirlenmişti.

B.A'nın, 12 yıl önce evlendiği eşinin önceki evliliklerinden olma büyük kızı A.A'ya 9 yıldır, küçük kızı A.A'ya ise 5 yıldır tecavüz ettiği iddia edilmişti

haber365.com


4372 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ