• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi18
Bugün Toplam2164
Toplam Ziyaret15289943
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

G.Saray’ın eski yöneticilerinden Taner Aşkın, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Taner Aşkın, teknik direktör Fatih Terim’e destek verdi. Melo transferi sonrası istifa kararı aldığı şeklindeki haberler için Terim’in “konuşulanlar abartılarak medyaya yansıyor” söylemine katıldığını belirtti.

Yönetimin içerisinde her dönem basına haber sızdıran kişiler olduğunu ifade eden Aşkın, “Bizim yönetimimiz zamanında basına kimlerin haber sızdırdığını biliyorduk. Bizde de köstebek vardı. O şahsın yanında pek bir şey konuşmuyorduk. Konuştuğumuz zaman da anında basına sızdırılıyordu. Yönetim kurulu toplantılarında telefonu açık bıraktıklarını dahi gördük” dedi.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray kadrosunun güçsüz olduğunu söyleyenlere de cevap veren Aşkın, “Liverpool maçı kadrosunda bizim dönemimizde top koşturan 8 oyuncu vardı” ifadelerini kullandı.

Mevcut Galatasaray yönetimini de eleştiren Taner Aşkın, “Bu yönetim hiçbir zaman tambir yönetim olmadı. Bundan daha fazlası da olmaz. Şimdi Fatih Terim takımı aldı götürüyor. Allah vermesin bu takım kötü sonuçlar almaya başladı. Faturayı kime kesecekler? Fatih Terim’e kesecekler. Terim ne diyecek biliyor musunuz? Yönetim içinde sorunlar vardı diyecek. Rijkaard da ‘Yönetimdeki bölünmüşlük takıma yansıdı. Bu takıma yapacağım bir şey yok’ dedi. Terim de işte aynılarını söyleyecek” ifadeleriyle geçmiş dönemlere dayanarak takımla ilgili öngörülerde bulundu. Galatasaray’ın küme düşecek olsa dahi şike yapmayacağını savundu.

BUGÜN
1782 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ