• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi20
Bugün Toplam2153
Toplam Ziyaret15289932
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Aşkın Gözü Kör Derler Ama Bu Kadar da Değil.

Leyla B. (54), erkek arkadaşıyla ilişkisine karşı çıktığını ve hakkında dedikodu yaptığını öne sürdüğü kardeşi Nermin B.'yi (53) bıçaklayarak öldürdü.
İzmir’in Karşıyaka ilçesinde eşinden boşandıktan sonra yalnız yaşamaya başlayan Leyla B. (54), bir erkekle ilişki yaşamaya başladı. Leyla B.’nin ilişkisini öğrenen kız kardeşi Nermin B. buna karşı çıktı. İki kız kardeş arasında bu nedenle sık sık tartışma çıktı. Son olarak erkek arkadaşıyla ilişkisine karşı çıkan kız kardeşinin kendisi hakkında dedikodu yaptığını ileri süren Leyla B., önceki akşam evine gittiği Nermin B. ile bir kez daha tartışmaya başladı.
 

Kalbinden bıçakladı

Tartışma sırasında Leyla B., kız kardeşini kalbinden bıçaklayarak kaçtı. Kanlar içersinde yere yığılan iki çocuk annesi Nermin B., kaldırıldığı Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hastane bahçesinde beklerken acı haberi alan Nermin B.’nin yakınları büyük üzüntü yaşarken, çocukları güçlükle sakinleştirildi.

Polis takibi sonucu yakalanan Leyla B.’nin ifadesinde ilişkisine karşı çıkan kız kardeşini başkalarıyla bir olup hakkında dedikodu yaptığı için bir anlık kızgınlıkla bıçakladığını söylediği öğrenildi. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevkedilen Leyla B.’nin gözyaşı döktüğü görüldü
haber365.com


2182 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ