• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam2397
Toplam Ziyaret15290176
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Silivri’den Meclis’e tünel kazılmasına kazıldı ama bu Ergenekoncu taktik ‘altıok’a yaramadı. Çanakkale, Antalya, Eskişehir CHP hanesinden silindi

Seçim sonuçlarını CHP genel merkezde kurmayları ile birlikte izleyen Kemal Kılıçdaroğlu, partililerin ‘Başbakan Kemal’ sloganlarıyla karşılanarak makamına çıktı. Kılıçdaroğlu gelen sonuçlar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Sonuçların açıklaması ve AKP’nin büyük farkla önde olması ile birlikte, genel merkez önünde toplanan partililer, “Bu sonuçlar böyle sonuçlanırsa, önümüzdeki hafta yeniden kurultayı konuşacağız. Partiyle ilgisi olmayan kişilerin aday gösterilmesi bize çok oy kaybettirdi. Ergenekoncu adayların gözü aydın. Siz kazandınız, parti ve halk kaybetti” diye tepki gösterdi.

Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, seçim sonuçlarına dair ilk değerlendirmelerinde “Sonuçlar herkesi şaşırtacak. Sandık sonuçları geldikçe birileri fena halde bunalıma girecek” dedi. Parti genel merkezinde CHP’nin ‘birinci parti’ olma umudunun belirdiği bazı il ve ilçelerden gelen sonuçlarla sevinç tavan yaparken, kimi ilçelerden gelen sonuçlar hüzünle karşılandı.

 

taraf.com.tr1311 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ