• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam212
Toplam Ziyaret15276441
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim vaadlerini, Kimin vaadlerine benzetti..

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim vaadlerini "Yarım ekmek köfte dağıtan Cem Uzan, eline bile su dökemez" sözleriyle eleştirdi.

Bursa gezisini sürdüren Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kestel İlçesi'nde partisinin seçim bürosunu açtı.
Açılışta vatandaşlara seslenen Arınç, gündemde olan MHP'deki ikinci kaset skandalına da değindi:


"Birilerinin özel hayatlarına girilmiş ve çirkinlikler olmuş. Kimsenin özel hayatına müdahaleyi hoş karşılamayız. Ortaya dökülen ve saçılan bu işlerden alacağımız bazı dersler ve ibretler var. Kimsenin özel hayatı ifşa edilmemeli, ortaya dökülmemeli. Ama ortaya döküldükten sonra da ortaya çıkan gerçekler hepimizi uyarıcı nitelikte olmalı. Kasetlerden medet umanlar olabilir, ama biz siyasetimizi kasetler veya onların yayınlanması gibi çirkin işlerle yapmıyoruz, kimsenin özel hayatını da merak etmiyoruz"

KILIÇDAROĞLU'NA UZAN BENZETMESİ

Konuşmasında seçim vaatleri konusuna da değinen Arınç, germişteki ve bugünkü siyasi tecrübeleriyle kimin gerçekten dürüst ve samimi olduğunu, kimin yapacağını yapmayacağını bildiklerini söyledi. "Onlar vaat ediyorlar ama biz yaptık" diyen Arınç, şöyle devam etti:
"Hem de fazlasıyla yaptık. Şimdi daha çoğunu da yapacağız. Söylediklerinden bir tek örnek verin ki milletin yarasına merhem olsunlar. Onları da yapacakları şüpheli. Her seçim zamanında konuşulur. Unutmayın bugünlerde bir şeyler vaat edenlerden çok daha fazlasını vaat eden Cem Uzan ve partisi vardı.

Ekmek arası dönerlerle şarkıcı Gülbenlerle seçim meydanlarında milletin yüzde 7,5 oyunu topladı. Yani Sayın Kılıçdaroğlu, Cem Uzan'ın eline su bile dökemez. Bunları bırakıp da milletin gerçek dertlerine baksın gerçek dertlerini dinlesin akılcı, kararlı ve dürüst projeleriyle ortaya çıksın. Milletimizi 12 Haziran'da en doğru ve isabetli kararı verecektir."


"DARBE ŞAKŞAKÇILARI ÇARE OLMAZ"

Seçimlerde iyi bir sonuç alacaklarını da kaydeden Arınç, muhalefete yüklendi:
"Ülkede kardeş kavgası istemiyoruz. Terörü bitireceğiz kökünü kazıyacağız. Ülkemizde artık kan dökülmeyecek. Hepsinin çaresine bakacağız. Bağırıp çağıranlara tehdit edenlere bakmayın hepsinin sesi 12 Haziran'da kesilecek. Bu ülkede birlik ve kardeşlik tek başına hakim olacak.

Atıp tutanlara bakmayın hayatlarında bir çivi bile çakmamış sorumluluk taşımamış, kimsenin yarasına merhem olamamış, sadece bağırmış çağırmış, sadece kadınların başındaki örtüye düşmanlık etmiş, sadece laiklik adına ülkede din ve vicdan özgürlüğünü ortadan kaldırmaya çalışmış, sadece ülkede darbe şak şakçılığı yapmış insanlardan bu milletin derdine çare bulunmaz"

haber365.com


1857 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ