• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam344
Toplam Ziyaret16003781
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

İngiltere, Cheshire'da yeni taşındıkları evde yaşadıkları akıl almaz olayların ardından bu evde daha fazla kalamayacaklarını düşünen çift, yakındaki bir otelde kalmaya başladılar.


Fransız müzisyen Jean Marc Mariole ve eskimodel olan eşi Charlotte, geçtiğimiz yıl Nisan ayında eve taşındıktan dört hafta kadar sonra garip sesler duyup uçan yuvarlak kütleler gördüklerini ve hatta yatak örtülerinin yerden yükselmesine tanık olduklarını iddia ediyorlar.

Tüm bu yaşananlara kendileri bile inanamayan çift, evlerine bir de güvenlik kamerası yerleştirip, sözkonusu olayları kaydettiler.
53 yaşındaki Charlotte, evde yaşadığı en korkunç olayın, banyodayken kapının kendi kendine kapanması, ardından duş perdelerinin hareket etmesi olduğunu söylüyor.

64 yaşındaki Jean Marc da, yaşadıklarının ürkütücü olduğunu söylüyor ve ekliyor: "Duvarlarda karanlık silüetler görüyor ve geceleri çığlıklar duyarak uyanıyoruz. Bazen bir yetişkinin ağlama seslerini duyuyoruz. Gürültüler artık dayanılmaz hale geldi"

Tüm yaşam birikimlerini buraya yatırdıklarını, ama artık dayanamadıklarını söyleyen çift, Fransa'ya geri dönüp, orada yaşamayı düşündüklerini söylüyor. 
Kaynak: Milliyet1359 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ