• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi14
Bugün Toplam1501
Toplam Ziyaret15277730
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Siyaset felsefesi literatürüne 'kafatasçı komünist" kavramını sokan Nihat Doğan, "Türkiye'de popülerlik noktasında Başbakan'!dan daha popüler bir kişiyim. Bu benimle uğraşanlar, kendilerini toplumun üstünde gören, elitist zavallılardır" dedi

Türk sanat ve düşünce dünyasının son yıllardaki yükselen değeri üstat Nihat Doğan, aforizmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Cengiz Semercioğlu'nun 'Full Ekran" programına konuk olan Nihat Doğan, internette kendisi ile ilgili olarak dolaşan esprileri yayanları "Komünist, ateist, satanist, kafatasçı, millet, devlet, Allah ve din düşmanı, halka ve hakka uzak ahmaklar" olarak değerlendirdi.

 POPÜLERLİK NOKTASINDA BAŞBAKAN'LA YARIŞIYOR

Siyaset felsefesi literatürüne 'kafatasçı komünist" kavramını sokan Nihat Doğan, "Türkiye'de popülerlik noktasında Başbakan'!dan daha popüler bir kişiyim. Bu benimle uğraşanlar, kendilerini toplumun üstünde gören, elitist zavallılardır" dedi.

SEMERCİOĞLU'NA DA AYAR VERDİ

Cengiz Semercioğlu'nun "Bu sözleriniz ağır olmadı mı? Sizi eleştiren veya sizinle ilgili yorum yapan herkes için komünist, ateist, satanist demeniz doğru mu?" demesi üzerine Nihat Doğan, "Biz bunların hepsini araştırdık. Şimdi seninle burda tartışmayalım. Sen de onların avuktlığına soyunma" diye yanıt verdi.

 Kaynak: FOCUSHABER1940 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ