• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam1471
Toplam Ziyaret24139298
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
ŞEMSKANLILARIN SOY AĞACI
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat

Site Kuralları Ve Gizlilik

Sitemizi ziyaret etmeden önce , Sitemizden faydalanmak ve bilgi paylaşımında bulunabilmek Lütfen aşağıdaki Kullanım İlkelerimizin tamamını mutlaka okuyunuz. 

1- Sitemiz, İnternet ortamında  yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yolu ile işlenen suçlarla mücadele edilmesine ilişkin 04 Mayıs 2007 ve 5651 nolu kanun çerçevesinde yayın yapmaktadır.

2- Kullanıcı ve/veya Kullanıcılar Kişisel bilgilerini sitede yer alan iletişim formlarının   talep ettiği bilgileri kendi rızaları ile vererek siteye üye olan veya kişisel bilgilerini    vermeden sadece siteyi ziyaret eden gerçek veya tüzel kişileri ifade eder.

3- Sitemiz Kullanıcı ve/veya Kullanıcılar üyelik  veya bilgi paylaşımı yaparken   Kişisel bilgilerinin 3. şahıslar tarafından kötü amaçlarla kullanılmasına meydan         verilmemesini teminen önemli bilgilerini gizli tutmalarını  öneririz.

4- 3.maddeden dolayı doğacak hak kayıplarından sitemiz sorumlu değildir.

5- Kullanıcı veya Kullanıcılar, Web Sitesi üzerinde www.semskiasireti.com'a  ait herhangi bir yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, görüntü, resim, şekil, grafik ve sair bir materyallerin  kaynak gösterilmeden veya bunların www.semskiasireti.com.'un izni olmadan kopyalanamayacağını, değiştirilemeyeceğini, çoğaltılamayacağını, yayınlanamayacağını, satılamayacağını, kitaplaştırılamayacağını, kullandırılamayacağını veya bunlara müdahele edilemeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

6-Yayınlarımız ve materyallerimiz  Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun düzenlediği yasal haklara sahiptir. Bu yöndeki haklarımız saklı tutulmaktadır.

7-Devlete ve tüm kurumlarına karşı rencide edici, hakaret,küçük düşürücü yorum ve ilgili yasalara aykırı bilgi paylaşımları yasaktır. Bundan www.semskiasireti.com sorumlu değildir.

8-Sitemize ve diğer 3. şahıslara karşı kişilik haklarına saldırı, küçük düşürücü hakaretler,küfür rencide edici yazı ve yorumlar yasaktır.Ayrıca sitemiz bu tür yazıları yayınlamama hakkına sahipolup, Bu paylaşım ve bilgilerin sorumluluğu kendilerine aittir.

9-Sitemize üyelik ücretsiz olup, ister  gerçek adınızla ,isterseniz   takma isimle üyelik yapabilirsiniz.

10-Sitemizdeki bütün bilgi ve materyaller kaynak gösterilmek suretiyle bütün sosyal palaşım sitelerinde paylaşabilir veya sitenizde yayınlayabilirsiniz.

11-Kullanıcı veya Kullanıcılar, Web Sitesine girmeden önce yukarıda yer alan Web Sitesi Kullanma Koşullarını okuduklarını, yukarıda belirtilen tüm hususlara uyacaklarını, burada yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir uyuşmazlık veya ihtilaf iddia veya talep olduğu takdirde, Bursa Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, suç teşkil eden materyal ve yayınların HUMK madde 287 uyarınca kesin ve münhasır delil sayılacağını gayrıkabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

 

www.semskiasireti.com

iletişim:semskiasireti@hotmail.com

.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ