• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam367
Toplam Ziyaret16003804
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

1992’de gözaltına alındıktan sonra kaybolan üniversite öğrencisi Ayhan Efeoğlu’nun akıbetini Ayhan Çarkın açıkladı: İşkencede öldürdüler, götürüp gömdüler!


Eskİ özel timci ve Susurluk hükümlüsü Ayhan Çarkın, şok itiraflarına devam ediyor. Çarkın,  1992’den beri kayıp olan Ayhan Efeoğlu’nun işkencede öldürüldüğünü ve gizlice gömüldüğünü söyledi. Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi Ayhan Efeoğlu (25) 6 Ekim 1992’de okulun önünde telsizli sivil polislerce gözaltına alındı. Bu Efeoğlu’nun son görülüşü oldu. Bir daha kendisinden haber alınamadı. Anne ve babası Ayhan Efeoğlu’nu bütün resmi kurumlara sormasına rağmen hiçbir ipucu elde edilemedi. Efeoğlu Ailesi, Ayhan’ın acısını yaşarken 1995’de de diğer oğulları Ali Efeoğlu’nun gözaltına alındıktan sonra kaybolmasının şokuyla sarsıldı. Efeoğlu Ailesi, iki oğullarının izini bulmaya çalışırken “gönüllü itirafçı” olan Ayhan Çarkın STAR’a Ayhan Efeoğlu’nun katledildiğini açıkladı. “Öldürülenler bizden daha onurluydu” diyen Çarkın, sorumluluğu olduğu olaylarda mağdur yakınlarıyla karşılaşmak istediğini söyledi. Çarkın, “Ben karşılaşmak zorundayım. Affedin demeyeceğim. Bil ki neden oldu. Katil ayrı olayın neden olduğu ayrı. Nedenini açıklayacağım” dedi.

Katıldığı çatışmalarda ölenlerin rüyalarına girdiğini ifade eden Çarkın, “Hiçbir şey gizli kalmayacak. Defter dürülecek. Faili meçhule kurban giden binlerce insan var. Adalet önünde her şey ortaya çıkacak. Bir sürü insan Galatasaray Lisesi’nin önünde gözyaşı döküyor. Alıp başlarına götüreceğim. Ayhan Efeoğlu işkencede öldürülmüş ve gömülmüştür. Her şeyi açıklayacağım” diye konuştu. HATİCE YAŞAR İSTANBUL1662 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ