SONSUZA KADAR BARIŞ VE KARDEŞLİK

Üyelik Girişi
SİTEMİZE ÜYELİK ÜCRETSİZDİR

Gerçek veya Takma bir isim ile ücretsiz  üyelik yaptıktan sonra ADMİN'in onay vermesini beklemeden  email adresinize gelen link'e Tıklayarak üyeliğinizi aktif ediniz

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi14
Bugün Toplam1038
Toplam Ziyaret572460
ŞEMSKANLILARIN İLK DEDESİNİ TANIYALIM
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
ŞEMSKANLILARIN SOY AĞACI
DRAMATİK HAYATLARDAN KESİTLER
Site Haritası
SİTEMİZİ BEĞENİN

PEYGAMBER EFENDİMİZE HAKARET EDEN AKADEMİSYENE CEZA.!

Avusturya'da aşırı sağcı Avusturya Özgürlükçüler Partisi (FPÖ) eğitim enstitüsünde verilen bir seminerde Peygamber Efendimiz'e "çocuk tacizcisi" ve İslam'a "düşmanca" gibi ifadelerle hakaret eden Elisabeth Sabaditsch-Wolff isimli akademisyen, Viyana Savcılığı tarafından açılan davada suçlu bulundu.

Sabaditsch-Wolff, 480 Euro para cezasına çarptırıldı. Mahkeme, Sabaditsch-Wolff'un çocuk tacizciliği iddiasının haksız olduğuna ve bunun kesinlikle şerefli bir davranış olmadığına karar verdi. Bu ifadelerin Müslümanlardan tepki görmesinin haklı olduğu kararına varan Hakim Bettina Neubauer, ifadelerin "bir dini aşağılamak" olduğu kararına vardı. Avrupa'nın değişik şehirlerinde İslam karşıtı toplantılara katılıp konuşmalar yapan Sabaditsch-Wolff, Hollandalı aşırı sağcı lider Geert Wilders ile samimiyetiyle tanınıyor. Mahkemenin kararına aşırı sağcılar büyük tepki gösterdi.

ZAMANPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
FOTOĞRAF ALBÜMLERİ VE VİDEOLAR
İSMİNİZİN ANLAMINI BURADAN ÖĞRENİN
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
FIKRA KÖŞESİ
Anket
SİZCE HANGİ TAKIMIN TARAFTARI DAHA FAZLA